Obiekt

Poznajmy się bliżej

Malinowy Potok to obiekt powstały w 2019 roku. Urządzony jest w architekturze nowoczesnej z silnymi akcentami góralskiego folku. Znajdziecie Państwo u nas dużo drewna, ręczną robotę góralskich rzemieślników, wzory i detale zarezerwowane dla Naszego regionu. Całość jest jednak przestronna, i komfortowa.

Do dyspozycji gości przekazujemy 39 modelowo wyposażonych pokoi 2, 3, 4 osobowych oraz apartamenty z dwiema sypialniami. Pokoje do obejrzenia w naszej galerii – niestety nie jesteśmy w stanie wrzucić zdjęć wszystkich pokoi, więc bardzo prosimy o wyrozumiałość i w razie szczególnych upodobań zaznaczenie przy rezerwacji jakie są Państwa upodobania (np. brak skosów – w miarę dostępności postaramy się wybrać komfortowy pokój). W każdym z nich znajdziecie Państwo bardzo wygodne łóżka, zestaw powitalny (czajnik, filiżanki, kawa, herbata,woda), przestronne biurko, szafę, bagażnik, sejf oraz łazienkę z prysznicem, suszarką oraz ręczniki. 

Poziom 0 naszego obiektu tworzą recepcja czynna codziennie w godzinach 8.00 – 20.00. W godzinach 20.00 – 8.00 zostaje na obiekcie opiekun, który pomaga Naszym gościom gdyby pojawiły się problemy techniczne. W sprawie rezerwacji bardzo prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach 8.00-20.00.

 Na tym poziomie dostępna jest również jadalnia w której serwujemy śniadania w godzinach 8.00 -10.00. Śniadania są w formie bufetu szwedzkiego. Nasza kuchnia to dania polskie tworzone ze świeżych, lokalnych produktów. Jest możliwość spędzenia u nas pobytu także w pakiecie HB, czyli śniadanie i obiadokolacja. Obiadokolacja u nas to dania serwowane w godzinach 16.00-18.00. Każdego dnia mamy inny zestaw obiadowy: zupa podawana w wazie, drugie danie, deser podawane z kompotem domowym, kawą, herbatą.

Malinowy Potok nie dysponuje restauracją a’la carte. Jesteśmy miejscem nastawionym na cichy i spokojny wypoczynek z pięknym widokiem, więc na terenie obiektu nie dysponujemy barem. 

Zapraszamy serdecznie!