REGULAMIN Malinowy Potok Resort & Spa

Rezerwacja noclegu w naszym obiekcie wiąże się z akceptacją regulaminu.
Przestrzeganie zasad regulaminu ma służyć zapewnieniu spokoju i bezpieczeństwa Naszych gości.

 1. Doba noclegowa trwa od godziny 15:00 w dniu przyjazdu do godziny 11:00 w dniu wyjazdu. Pokój wynajmowany jest na doby.
 2. W przypadku wcześniejszej rezerwacji noclegu stosuje się uprzednią wpłatę zadatku w wysokości 30% procent ogólnej kwoty rezerwacji i pobytu. Termin wpłaty zadatku wynosi 2 dni. Osobą które nie wpłacą zadatku rezerwacji nie gwarantujemy zakwaterowania.
 3. W przypadku anulacji rezerwacji powyżej 14 dni przed rozpoczęciem pobytu istnieje możliwość wykorzystania zadatku na pobyt w innym terminie (w okresie max 365 dni). W przypadku zmiany terminu 14 dni przed rozpoczęciem pobytu wpłacony zadatek przypisujemy do nowego terminu ( ceny pobytu w takiej sytuacji mogą ulec zmianie/ zależne od dostępności pokoi).  Zadatek przepada w przypadku odwołania rezerwacji. Nie pojawienie się gości do godziny 10:00 dnia następnego powoduje anulacje rezerwacji (bez możliwości przyjazdu w innym terminie). Dotyczy także rezerwacji dokonanych przez portale rezerwacyjne.
 4. Gość nie może przekazywać pokoju innym osobom.
 5. Za niewykorzystanie w całości zarezerwowanego terminu pobieramy 100% wartości nie wykorzystanej usługi.
 6. Należność za pobyt pobierana jest w pierwszym dniu po przyjeździe.
 7. Goście zobowiązani są dokonać meldunku zaraz po przyjeździe u pracownika Recepcji. W celu potwierdzenia tożsamości, klient ma obowiązek okazać dokument z fotografią.
 8. Ilość osób zajmujących pokój nie może być większa niż ustalona z właścicielem obiektu.
 9. W przypadku wykrycia nieprawidłowości lub usterek prosimy o poinformowanie pracownika recepcji.
 10. Pensjonat ponosi ograniczoną odpowiedzialność za utratę lub uszkodzenie rzeczy znalezionych przez osoby korzystające z jego usług w zakresie określonymi przepisami art.846-849 Kodeksu Cywilnego. Rzeczy pozostawione przechowujemy 1 miesiąc. Następnie są utylizowane.
 11. Gość naszego pensjonatu ponosi odpowiedzialność materialną za uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych obiektu powstałe z jego winy. Za zniszczenia wykryte po opuszczeniu pokoju goście zostaną obciążeni kosztami naprawy.
 12. W przypadku zgubienia karty pokojowej gość ponosi odpowiedzialność materialną w wysokości 25 zł.
 13. Zabronione jest palenie tytoniu i używanie ognia otwartego na terenie całego obiektu. Wywołanie fałszywego alarmu przeciwpożarowego wiąże się z przybyciem straży pożarnej i karą pieniężną.
 14. W hotelu obowiązuje cisza nocna od godz. 22:00 do 7:00 rano.
 15. Zabrania się wprowadzania zwierząt na teren obiektu.
 16. Zabronione jest chodzenie w butach narciarskich po obiekcie oraz wnoszenie sprzętu narciarskiego do pokoi. Obiekt posiada narciarnie na poziomie -1 z osobnym wejściem.
 17. Zastrzeżenia i reklamacje dotyczące jakości świadczonych usług prosimy składać nie później niż dobę od momentu meldunku. Reklamacje składane w dniu wyjazdu nie będą rozpatrywane.
 18. Parking jest bezpłatny i nie strzeżony. Nie ponosimy odpowiedzialności za pojazdy pozostawione na parkingu.
 19. Zapoznanie z regulaminem jest obowiązkiem każdego z gości, a osoby naruszające zasady regulaminu będą zobowiązane do opuszczenia obiektu.

ZAPOZNAJ SIĘ RÓWNIEŻ  Z REGULAMINEM SPA.