REGULAMIN Malinowy Potok Resort & Spa

Rezerwacja noclegu w naszym obiekcie wiąże się z akceptacją regulaminu.
Przestrzeganie zasad regulaminu ma służyć zapewnieniu spokoju i bezpieczeństwa Naszych gości.

 1. Doba hotelowa trwa od godziny 15:00 w dniu przyjazdu, do godziny 11:00 w dniu wyjazdu. Pokój wynajmowany jest na doby.

 2. W przypadku wcześniejszej rezerwacji noclegu stosuje się uprzednią wpłatę zadatku w wysokości 30% procent ogólnej kwoty rezerwacji i pobytu. Termin wpłaty zadatku wynosi 2 dni od dokonania rezerwacji. W przypadku braku wpłaty zadatku, rezerwacja jest anulowana.

 3. W przypadku anulacji rezerwacji powyżej 14 dni przed rozpoczęciem pobytu istnieje możliwość wykorzystania zadatku na pobyt w innym terminie (w okresie max 365 dni)- wpłacony zadatek przypisujemy do nowego terminu ( ceny pobytu w takiej sytuacji mogą ulec zmianie/ zależne od dostępności pokoi/należy od razu wybrać termin).  Zadatek przepada w przypadku odwołania rezerwacji w terminie krótszym niż 14 dni przed rozpoczęciem pobytu. Nie pojawienie się gości do godziny 10:00 dnia następnego powoduje anulacje rezerwacji (bez możliwości przyjazdu w innym terminie). Dotyczy to także rezerwacji dokonanych przez portale rezerwacyjne.

 4. Gość nie może przekazywać pokoju innym osobom.

 5. Za niewykorzystanie w całości zarezerwowanego terminu pobieramy 100% wartości nie wykorzystanej usługi.

 6. Należność za pobyt pobierana jest w pierwszym dniu po przyjeździe.

 7. Goście zobowiązani są dokonać meldunku zaraz po przyjeździe u pracownika Recepcji. W celu potwierdzenia tożsamości, klient ma obowiązek okazać dokument z fotografią.

 8. Ilość osób zajmujących pokój nie może być większa niż ustalona z właścicielem obiektu.

 9. W przypadku wykrycia nieprawidłowości lub usterek prosimy o poinformowanie pracownika recepcji.

 10. Wartościowe rzeczy powinny zostać pozostawione w sejfie znajdującym się w pokoju. Obiekt nie ponosi odpowiedzialności z tytułu utraty lub uszkodzenia rzeczy, które nie były pozostawione w sejfie.

 11. Pensjonat ponosi ograniczoną odpowiedzialność za utratę lub uszkodzenie rzeczy pozostawionych przez osoby korzystające z jego usług w zakresie określonymi przepisami art.846-849 Kodeksu Cywilnego. Rzeczy pozostawione przechowujemy 1 miesiąc. Następnie są utylizowane.

 12. Gość naszego pensjonatu ponosi odpowiedzialność materialną za uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych obiektu powstałe z jego winy. Za zniszczenia wykryte po opuszczeniu pokoju goście zostaną obciążeni kosztami naprawy.

 13. W przypadku zgubienia karty pokojowej gość ponosi odpowiedzialność materialną w wysokości 25 zł.

 14. Zabronione jest palenie tytoniu i używanie ognia otwartego na terenie całego obiektu. Wywołanie fałszywego alarmu przeciwpożarowego wiąże się z przybyciem straży pożarnej i karą pieniężną. Palenie tylko w wyznaczonych miejscach (na zewnątrz).

 15. W hotelu obowiązuje cisza nocna od godz. 22:00 do 7:00 rano.

 16. Zabrania się wprowadzania zwierząt na teren obiektu.

 17. Zabronione jest chodzenie w butach narciarskich po obiekcie oraz wnoszenie sprzętu narciarskiego do pokoi. Obiekt posiada narciarnie na poziomie -1 z osobnym bocznym wejściem.

 18. Zastrzeżenia i reklamacje dotyczące jakości świadczonych usług prosimy składać nie później niż dobę od momentu meldunku. Reklamacje składane w dniu wyjazdu nie będą rozpatrywane.

 19. Parking jest bezpłatny i niestrzeżony. Nie ponosimy odpowiedzialności za pojazdy pozostawione na parkingu.

 20. Zapoznanie z regulaminem jest obowiązkiem każdego z gości, a osoby naruszające zasady regulaminu będą zobowiązane do opuszczenia obiektu.

ZAPOZNAJ SIĘ RÓWNIEŻ  Z REGULAMINEM SPA.